SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1569 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1569 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

29.12.2016, godz. 17:59
Barwy szczęścia odcinek 1526 samobójca Rafał, Marta (Katarzyna Zielińska) Ernest (Krystian Kukułka)
Barwy szczęścia odcinek 1526 samobójca Rafał, Marta (Katarzyna Zielińska) Ernest (Krystian Kukułka) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1569 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1569 w TVP2 w poniedziałek, 2.01.2017 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1569 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1569 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1569 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1569 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1569 - streszczenie, co się wydarzy?

Natalia (Maria Dejmek) zaczyna wątpić w niewinność ukochanego. Z kolei Klemens (Sebastian Perdek) nie kryje radości. Ma nadzieję, że skoro Jakubczyk (Mikołaj Krawczyk) trafił do aresztu, on ma szansę zbliżyć się do Zwoleńskiej. U Marty (Katarzyna Zielińska) zjawia się zapłakana Zofia (Monika Kwiatkowska). Okazuje się, że Rafał odwołał ich ślub. Walawska postanawia uratować ich związek. Przypadkiem odkrywa, że Rafał nie jest tym, za kogo się podaje. W telewizji odbywa się pierwsza próba Łukasza (Michał Rolnicki) z nową współprowadzącą telewizji śniadaniowej Alicją Umińską. W tym czasie Kasia (Katarzyna Glinka) podejmuje kolejną próbę zerwania umowy z Madejskim (Przemysław Cypryański).

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: