SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1566 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1566 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

26.12.2016, godz. 17:59
Barwy szczęścia odcinek 1558 Kasia (Katarzyna Glinka) Łukasz (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia odcinek 1558 Kasia (Katarzyna Glinka) Łukasz (Michał Rolnicki) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1566 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1566 w TVP2 we wtorek, 27.12.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1566 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1566 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1566 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1566 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1566 - streszczenie, co się wydarzy?

Łukasz (Michał Rolnicki) kończy współpracę z programem śniadaniowym. Jest mile zaskoczony opiniami widzów, którzy chcą, by nadal występował w duecie z Szatkowską. Basia (Sławomira Łozińska) jest świadkiem wizyty Madejskiego (Przemysław Cypriański) w Fitness Klubie. Ostrzega Kasię (Katarzyna Glinka) i Łukasza przed prowadzeniem interesów z biznesmenem.

Kajtek (Jakub Dmochowski) ma żal do ojca, że przy urządzaniu nowego mieszkania Darka (Andrzej Niemyt) nikt nie pomyślał o pokoju dla niego. Władek (Przemysław Stippa) ma jednak dla syna niespodziankę. Tolek (Marek Siudym) po namyśle decyduje się na ofertę Małgorzaty (Adrianna Biedrzyńska). Jerzy (Bronisław Wrocławski) jest zaskoczony, gdyż była żona chce zamieszkać z zupełnie obcym sobie człowiekiem. Zwoleńska namawia też córki, by tak jak ona, zrobiły kurs agentek nieruchomości i wspólnie rozwinęły firmę. Do współpracy, ku niezadowoleniu Natalii (Maria Dejmek), matka zaprasza Oliwera (Mikołaj Krawczyk).

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: