SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1562 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1562 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

20.12.2016, godz. 17:59
Barwy szczęścia odcinek 1526 samobójca Rafał, Marta (Katarzyna Zielińska) Ernest (Krystian Kukułka)
Barwy szczęścia odcinek 1526 samobójca Rafał, Marta (Katarzyna Zielińska) Ernest (Krystian Kukułka) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1562 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1562 w TVP2 w śrdoę, 21.12.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1562 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1562 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1562 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1562 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1562 - streszczenie, co się wydarzy?

Bliscy zamartwiają się o Agatę (Natalia Zambrzycka), która wraz z Pawłem(Mateusz Rzeźniczak) przepadła bez śladu i nie daje znaku życia. Hubert (Marek Molak) zamierza zgłosić zaginięcie siostry na policji. W nowym domu Paweł kręci film o pełnym wyrzeczeń, lecz szczęśliwym życiu z ukochaną. Waleria (Ewa Ziętek) wybiera się na pielgrzymkę do katedry w Santiago de Compostela, by wypełnić zobowiązanie, które złożyła modląc się o wyzdrowienie Eli (Agnieszka Homańska). Stefan (Krzysztof Kiersznowski) stanowczo się temu sprzeciwia. Marta (Katarzyna Zielińska) jest rozgoryczona, gdyż nie udało się jej powstrzymać Artura (Jacek Rozenek) przed wyjazdem do Katmandu. W rozmowie z Ernestem (Krystian Kukułka) mówi, że jest wściekła na męża. Dobre wieści mają za to dla Walawskiej Zofia i Rafał. Para zamierza się pobrać i planuje adopcję dzieci uratowanych z pożaru.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: