SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1553 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1553 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

07.12.2016, godz. 17:59
Barwy szczęścia Sylwia (Olga Bończyk) Marek (Marcin Perchuć) Bożena (Marieta Żukowska) Adrian (Sambor Czarnota)
Barwy szczęścia Sylwia (Olga Bończyk) Marek (Marcin Perchuć) Bożena (Marieta Żukowska) Adrian (Sambor Czarnota) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1553 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1553 w TVP2 w czwartek, 8.12.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1553 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1553 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1553 w internecie bezpłatnie - oto link:

"Barwy szczęścia" odcinek 1553 - streszczenie, co się wydarzy?

Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) zaprasza Jerzego (Bronisław Wrocławski) do swojego nowego domu. Nie wie, że w środku ukrywa się dziki lokator - Tolek (Marek Siudym). Koszyk, po tym jak uświadomił sobie, że Grażyna (Ewa Konstancja Bułhak) nie jest nim zainteresowana, znajduje sobie kolejny obiekt westchnień. Marek (Marcin Perchuć) jedzie z synem nad Zalew Zegrzyński, gdzie wybiera się również Sylwia (Olga Bończyk). Na miejscu zachwycony Witek (Witold Sosulski) zalicza pierwszą lekcję nurkowania pod okiem Paszkowskiej. Wieczorem prawniczka zaprasza Złotego na kolację. Kasia (Katarzyna Glinka) daje się skusić Madejskiemu (Przemysław Cypryański) gratisami dla pierwszych klientów "Fit System". Podpisuje z biznesmenem umowę z klauzulą poufności, nie wiedząc, że od początku to podstęp. Łukasz (Michał Rolnicki) dostaje atrakcyjną propozycję pracy. Ma zostać prowadzącym popularnego programu śniadaniowego.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: