SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1551 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1551 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

05.12.2016, godz. 17:59
Barwy szczęścia Sylwia (Olga Bończyk) Marek (Marcin Perchuć) Bożena (Marieta Żukowska) Adrian (Sambor Czarnota)
Barwy szczęścia Sylwia (Olga Bończyk) Marek (Marcin Perchuć) Bożena (Marieta Żukowska) Adrian (Sambor Czarnota) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1551 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1551 w TVP2 we wtorek, 6.12.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1551 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1551 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1551 w internecie bezpłatnie - oto link:

"Barwy szczęścia" odcinek 1551 - streszczenie, co się wydarzy?

Tomasz (Kazimierz Mazur) jest zły na Amelię (Stanisława Celińska), że została w Australii, by opiekować się dziećmi męża Rozalii. Podczas rozmowy z żoną dowiaduje się, że ukochana zamierza przedłużyć swój pobyt u córki. Bruno (Lesław Żurek) zaczyna unikać Wiśniewskiej, co działa na korzyść Adriana (Sambor Czarnota). Lekarz, widząc, że wyeliminował rywala, wyznaje Bożenie (Marieta Żukowska) miłość. Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) zrywa z Kajtkiem (Jakub Dmochowski). Chłopak błaga ją, by dała mu szansę i zaklina się, że zależy mu tylko na niej. Młody Cieślak postanawia zakończyć znajomość z Angelą (Helena Englert), przez którą stracił dziewczynę. Nastolatka próbuje naprawić swoje relacje z Oliwką, ale tylko pogarsza sprawę. Tolek (Marek Siudym) oznajmia Stefanowi (Krzysztof Kiersznowski), że wyprowadza się do Grażyny (Ewa Konstancja Bułhak). Jest zawiedziony, że Górka go nie zatrzymuje. Wkrótce jednak okazuje się, że Koszyk nie ma dachu nad głową.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: