SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1543 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1543 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

23.11.2016, godz. 17:59
Barwy szczęścia odcinek 1540 Oliwier (Mikołaj Krawczyk) Klemens (Sebastian Perdek) Liliana (Aleksandra Szwed)
Barwy szczęścia odcinek 1540 Oliwier (Mikołaj Krawczyk) Klemens (Sebastian Perdek) Liliana (Aleksandra Szwed) foto: TVP2

"Barwy szczęścia" odcinek 1543 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1543 w TVP2 w czwartek, 24.11.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1543 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1543 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1543 w internecie bezpłatnie - oto link:

"Barwy szczęścia" odcinek 1543 - streszczenie, co się wydarzy?

Marta (Katarzyna Zielińska), wbrew radom Artura (Jacek Rozenek) i Elżbiety, angażuje się w walkę między Walawskimi. Próbuje przekonać Igę (Ada Fijał), by zaprzestała fałszywych oskarżeń, a Piotra (Piotr Jankowski), żeby choć raz w życiu zachował się przyzwoicie i nie mścił się na żonie. W prasie pojawia się artykuł oskarżający Lilianę (Aleksandra Szwed) o okradzenie klienta. Klemens (Sebastian Perdek) chce pomóc żonie. Razem z Oliwierem (Mikołaj Krawczyk) jedzie do klubu go-go, by porozmawiać z tancerką, ale dziewczyna upiera się, że wszystko u niej w porządku. Wkrótce Madejski (Przemysław Cypryański) pokazuje jej swoją prawdziwą twarz. Okazuje się okrutnym, pełnym agresji mężczyzną. Tolek (Marek Siudym) zaprasza do Górków dawną ukochaną. Mówi kobiecie, że dom należy do niego i wręcza pierścionek należący do Walerii (Ewa Ziętek). Romantyczne oświadczyny przerywa powrót Stefana (Krzysztof Kiersznowski).

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: