SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1542 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1542 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

22.11.2016, godz. 17:59
Barwy szczęścia odcinek 1539 Marta (Katarzyna Zielińska) Ewa (Gabriela Ziembicka) Piotr (Piotr Jankowski) Chowański (Jacek Rozenek)
Barwy szczęścia odcinek 1539 Marta (Katarzyna Zielińska) Ewa (Gabriela Ziembicka) Piotr (Piotr Jankowski) Chowański (Jacek Rozenek) foto: TVP2

"Barwy szczęścia" odcinek 1542 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1542 w TVP2 w środę, 23.11.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1542 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1542 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1542 w internecie bezpłatnie - oto link:

"Barwy szczęścia" odcinek 1542 - streszczenie, co się wydarzy?

Marta (Katarzyna Zielińska) analizuje słowa Ewuni (Gabriela Ziembicka) na temat pobytu dziewczynki w Londynie. Szuka potwierdzenia na oskarżenia Igi (Ada Fijał), że molestowanie dzieci są prawdziwe. Zawozi też córkę na rozmowę z policyjnym psychologiem. Bruno (Lesław Żurek) otacza Bożenę (Marieta Żukowska) opieką, co spotyka się z niezrozumieniem jej ojca. Wiśniewska podoba się też Świderskiemu (Sambor Czarnota). Profesor proponuje pacjentce, że odwiezie ją po wizycie w szpitalu do domu. Jest wyraźnie zawiedziony, gdy zauważa czekającego na kobietę Stańskiego. Amelia (Stanisława Celińska) przyjmuje zaproszenie na ślub córki, która mieszka w Australii. Z każdym dniem Angela (Helena Englert) coraz bardziej zbliża się do swojej nowej rodziny. Mówi też Magdzie (Honorata Witańska), że ucieszyłaby się z rodzeństwa. Córka Sebastiana (Kacper Krupski) zagląda też do Feel Good, gdzie zaprzyjaźnia się z Kajtkiem (Jakub Dmochowski) i Oliwką (Wiktoria Gąsiewska). Widząc jednak całujących się przyjaciół, czuje zazdrość.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: