SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1541 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1541 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

21.11.2016, godz. 17:59
Barwy szczęścia odcinek 1539 Marta (Katarzyna Zielińska) Ewa (Gabriela Ziembicka) Piotr (Piotr Jankowski) Chowański (Jacek Rozenek)
Barwy szczęścia odcinek 1539 Marta (Katarzyna Zielińska) Ewa (Gabriela Ziembicka) Piotr (Piotr Jankowski) Chowański (Jacek Rozenek) foto: TVP2

"Barwy szczęścia" odcinek 1541 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1541 w TVP2 we wtorek, 22.11.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1541 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1541 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1541 w internecie bezpłatnie - oto link:

"Barwy szczęścia" odcinek 1541 - streszczenie, co się wydarzy?

Iga (Ada Fijał) wyznacza Martę (Katarzyna Zielińska) na swojego świadka, prosząc, by - przez wzgląd na Ewunię (Gabriela Ziembicka)- zeznała, jakim człowiekiem jest Piotr (Piotr Jankowski). Po przesłuchaniu Walawska ma wątpliwości co do niewinności byłego męża. Hubert (Marek Molak) nakrywa Pawła (Mateusz Rzeźniczak), jak wymyka się nad ranem od jego młodszej siostry. O wszystkim dowiaduje się też Iwona (Izabela Zwierzyńska). Rodzeństwo próbuje przerwać romans Piaseckiego z Agatą (Natalia Zambrzycka). Tolek (Marek Siudym) nadal mieszka u Górków. Wykorzystuje ich dobre serca.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: