SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1538 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1538 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

16.11.2016, godz. 17:59
Barwy szczęścia odc. 1476. Amelia (Stanisława Celińska), Tomasz (Kazimierz Mazur), Bożena (Marieta Żukowska)
Barwy szczęścia odc. 1476. Amelia (Stanisława Celińska), Tomasz (Kazimierz Mazur), Bożena (Marieta Żukowska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1538 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1538 w TVP2 w czwartek, 17.11.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1538 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1538 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1538 w internecie bezpłatnie - oto link:

"Barwy szczęścia" odcinek 1538 - streszczenie, co się wydarzy?

Nabil (Daniel Salman) wraca na Zaciszną po Fayada (Amin Bensalem). Dziękuje Basi (Sławomira Łozińska) za gościnę, i zdradza, że cała rodzina chce na stałe zamieszkać w Austrii. Okazuje się jednak, że jego brat nie chce zostawiać w Polsce ukochanej Jagi (Maria Dębska). Bruno (Lesław Żurek) przyjeżdża do Wiśniewskich po rzeczy Amelii (Stanisława Celińska). Przekazuje Tomaszowi (Kazimierz Mazur), że jego mama chciałaby wrócić do domu, ale czeka na jakiś sygnał od męża. Darek (Andrzej Niemyt) wynajmuje ekipę remontową do nowego mieszkania. Tomali (Bartłomiej Nowosielski) jest przykro, że wcześniej nie spytał jego. Ostrzega Janickiego przed nieuczciwymi robotnikami. Michał denerwuje się, że Tomalowie wyjechali na miesiąc nad morze, uniemożliwiając mu tym samym spotkania z Mają (Lena Parol). Zawiadamia Sabinę (Barbara Kurzaj), że złoży do sądu wniosek o przyznanie mu opieki nad córką. Zdenerwowana Tomalowa upuszcza przy nim garnek z gorącą zupą, omal nie parząc Mai. Mężczyzna nagrywa zdarzenie telefonem.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: