SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1524 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1524 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

26.10.2016, godz. 17:59
Barwy szczęścia odcinek 1498. Klara (Olga Jankowska), Hubert (Marek Molak), Iwona (Izabela Zwierzyńska)
Barwy szczęścia odcinek 1498. Klara (Olga Jankowska), Hubert (Marek Molak), Iwona (Izabela Zwierzyńska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1524 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1524 w TVP2 w czwartek, 27.10.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1524 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1524 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1524 w internecie bezpłatnie - oto link:

"Barwy szczęścia" odcinek 1524 - streszczenie, co się wydarzy?

Pyrkowie starają nie myśleć o tym, że ich dziecko może urodzić się chore. Hubert  (Marek Molak) nie do końca jednak panuje nad emocjami i rzuca się na Pawła (Mateusz Rzeźniczak), który nie mając o niczym pojęcia, nazywa swojego szefa Downem. Klara (Olga Jankowska) zaprasza do siebie Anię i Pawełka, a także obiecuje Zofii (Monika Kwiatkowska) pomoc w fundacji, tak by sieroty jak najszybciej znalazły prawdziwy dom. Marta (Katarzyna Zielińska) prowadzi kolejną audycję, gdy do radia ponownie dzwoni Rafał. Mężczyzna wyznaje, że nadal chce się zabić i właśnie połyka ostatnią tabletkę... Walawska przerywa audycję, a Ernest (Łukasz Sadowski) ustala adres słuchacza i razem jadą na miejsce. Oliwier (Mikołaj Krawczyk) cieszy się wolnością i zupełnie nie przejmuje długami, które Natalia (Maria Dejmek) zaciągnęła, żeby wyciągnąć go z aresztu. Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) i Magda (Honorata Witańska) zaczynają mieć wątpliwości, co do jego uczciwości.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: