SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1514 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1514 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

12.10.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1482. Uchodźcy z Syrii - Nabil (Daniel Salman), Fayad (Amin Bensalem)
Barwy szczęścia odc. 1482. Uchodźcy z Syrii - Nabil (Daniel Salman), Fayad (Amin Bensalem) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1514 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1514 w TVP2 w czwartek, 13.10.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1514 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1514 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1514 w internecie bezpłatnie - oto link:

"Barwy szczęścia" odcinek 1514 - streszczenie, co się wydarzy?

Po aresztowaniu Fayada (Amin Bensalem) mieszkańcy osiedla są przekonani, że Syryjczycy zagrażają wszystkim kobietom w okolicy. Otaczają dom Basi (Sławomira Łozińska), a na czele tłumu stoją Borys (Jakub Wieczorek) z Jędrkiem (Jakub Konieczny). Kiedy Nabil (Daniel Salman) i Basem (Alaa Gomaa) wychodzą na próg i próbują wyjaśnić sąsiadom, że ich brat jest niewinny, omal nie dochodzi do linczu. Tymczasem Sadowski (Michał Rolnicki) przeprowadza własne śledztwo w sprawie napaści na Bożenę (Marieta Żukowska). Dochodzi do wniosku, że aresztowano niewłaściwą osobę. Tomasz (Kazimierz Mazur) jest zrozpaczony, gdy dowiaduje, że nie ma pewności czy po wybudzeniu ze śpiączki córka będzie w pełni sprawna. Wiśniewski obarcza winą za to, co się stało Stańskiego. Mężczyzna jednak zachowuje się tak, jakby los dziewczyny był mu obojętny. W odpowiedzi na ostatnie wydarzenia Kasia (Katarzyna Glinka) i Lidka organizują w klubie kurs samoobrony dla pań. Tymczasem Maniewski (Dariusz Toczek) atakuje kolejną kobietę.
Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: