SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1513 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1513 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

11.10.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1482. Uchodźcy z Syrii - Nabil (Daniel Salman), Fayad (Amin Bensalem)
Barwy szczęścia odc. 1482. Uchodźcy z Syrii - Nabil (Daniel Salman), Fayad (Amin Bensalem) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1513 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1513 w TVP2 w środę, 12.10.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1513 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1513 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1513 w internecie bezpłatnie - oto link:

"Barwy szczęścia" odcinek 1513 - streszczenie, co się wydarzy?

Maniewski (Dariusz Toczek) atakuje spacerującą w lasku Bożenę (Marieta Żukowska). Świadkiem zdarzenia jest Fayad (Amin Bensalem), który płoszy napastnika. Niestety omyłkowo to on zostaje wzięty za gwałciciela i zatrzymany przez policję. Tymczasem córka Tomasza (Kazimierz Mazur) z ciężkimi obrażeniami trafia do szpitala. Operację przeprowadza Świderski (Sambor Czarnota), który uprzedza bliskich dziewczyny, że najbliższa doba będzie dla pacjentki decydująca. Zrozpaczeni Amelia (Stanisława Celińska) i Tomasz mają za złe Brunonowi (Lesław Żurek), że zostawił dziewczynę samą. W tym czasie pod domem Basi (Sławomira Łozińska) zbierają się oburzeni mieszkańcy i skandują przeciwko mieszkającym tam Syryjczykom. Wkrótce w stronę domu lecą kamienie. Magda (Honorata Witańska) podpowiada narzeczonemu, by zabrał córkę na wspólny wyjazd i pokazał jej Polskę. Być może na neutralnym gruncie uda mu się dotrzeć do nastolatki.
Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: