SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1512 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1512 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

10.10.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia. Magda (Honorata Witańska), Sebastian (Kacper Krupski), Angela (Helena Englert)
Barwy szczęścia. Magda (Honorata Witańska), Sebastian (Kacper Krupski), Angela (Helena Englert) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1512 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1512 w TVP2 we wtorek, 11.10.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1512 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1512 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1512 w internecie bezpłatnie - oto link:

"Barwy szczęścia" odcinek 1512 - streszczenie, co się wydarzy?

Tomaszowi (Kazimierz Mazur) nie podoba się coraz głębsza zażyłość Bożeny (Marieta Żukowska) z Brunonem (Lesław Żurek). Wiśniewski uważa, że biznesmen nie pasuje do jego córki i prędzej czy później złamie jej serce. Na Zacisznej Maniewski (Dariusz Toczek) zaczaja się na Kasię (Katarzyna Glinka). Na szczęście gwałciciela płoszy pojawienie się Łukasza (Michał Rolnicki). Angela (Helena Englert) nie radzi sobie z żałobą po stracie matki. Dziewczyna okalecza swoje ciało żyletką. Nadal też trzyma Magdę (honorata Witańska) i Sebastiana (Kacper Lrupski) na dystans. Bezradna Zwoleńska spotyka się w sprawie nastolatki z psychoterapeutą, a Kowalski zwierza się z rodzinnych problemów Markowi (Marcin Perchuć). W końcu Sebastian podejmuje decyzję, że powinien pozwolić córce wrócić do Kanady. Mówi o tym narzeczonej.
Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: