SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1511 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1511 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

07.10.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia. Magda (Honorata Witańska), Sebastian (Kacper Krupski), Angela (Helena Englert)
Barwy szczęścia. Magda (Honorata Witańska), Sebastian (Kacper Krupski), Angela (Helena Englert) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1511 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1511 w TVP2 w poniedziałek, 10.10.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1511 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1511 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1511 w internecie bezpłatnie - oto link:

"Barwy szczęścia" odcinek 1511 - streszczenie, co się wydarzy?

Sebastian (Kacper Krupski) próbuje zbliżyć się do córki, gdyż nie chce znowu jej stracić. Angela (Helena Englert) nie potrafi jednak zaufać nowej rodzinie. Ma żal do ojca i babki, że przez tyle lat nie chcieli mieć z nią nic wspólnego. Kowalscy wyjaśniają dziewczynie, że kontakt urwał się z winy jej matki, która wywiozła ją za granicę.

Małkowscy jadą do Warszawy na badania i przy okazji odwiedzają Górków. Ela zdradza, że być może znowu będzie chodzić. Waleria (Ewa Ziętek) od razu oferuje dziewczynie swoje wsparcie po operacji.

Fayad (Amin Bensalem) stara się o pracę dostawcy cateringu z Feel Good. Jaga (Maria Dębska) pomaga mu napisać CV i przygotować się do rozmowy z Marleną (Magdalena Grąziowska). Jędrek uważa za niestosowne, by jego dziewczyna zadawała się z Syryjczykiem.
Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: