SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1510 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1510 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

06.10.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia. Magda (Honorata Witańska), Sebastian (Kacper Krupski), Angela (Helena Englert)
Barwy szczęścia. Magda (Honorata Witańska), Sebastian (Kacper Krupski), Angela (Helena Englert) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1510 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1510 w TVP2 w piątek, 07.10.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1510 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1510 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1510 w internecie bezpłatnie - oto link:

"Barwy szczęścia" odcinek 1510 - streszczenie, co się wydarzy?

Magda ma żal do Sebastiana (Kacper Krupski), że nic jej nie powiedział o córce. Tymczasem mężczyzna chce nadrobić stracony czas i zbliżyć się do nastolatki. Angela (Helena Englert) studzi jego zapał. Mówi mu wprost, że jest dla niej obcym człowiekiem i zamierza jak najszybciej wrócić do dawnego życia w Kanadzie. Czarek naciska na Marlenę (Magdalena Grąziowska), by zostali rodzicami. Dziewczyna zwierza się Kasi, że boi się nowej roli, gdyż wychowała się w domu dziecka i nie ma pojęcia o rodzicielstwie. Z kolei Borys nie może się doczekać kolejnego spotkania z Aldoną. W końcu podejmuje ważną decyzję. Wraca na wieś z pierścionkiem zaręczynowym i prosi ukochaną o rękę.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: