SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1509 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1509 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

05.10.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia. Magda (Honorata Witańska), Sebastian (Kacper Krupski), Angela (Helena Englert)
Barwy szczęścia. Magda (Honorata Witańska), Sebastian (Kacper Krupski), Angela (Helena Englert) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1509 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1509 w TVP2 w czwartek, 06.10.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1509 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1509 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1508 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1509 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1509 - streszczenie, co się wydarzy?

 

Kasia (Katarzyna Glinka) i Łukasz (Michał Rolnicki) cieszą się spokojem po aferze z Bergiem (Cezary Żak) i zaczynają planować ślub. Do klubu przychodzi Eunika, która prosi Górkę o zmianę zeznań w jej sprawie i tłumaczy, że Berg szantażem zmusił ją do współpracy. Marta (Katarzyna Zielińska) załamuje się na myśl, że Piotr (Piotr Jankowski) zabierze Ewę (Gabriela Ziembicka) na dwa miesiące do Londynu. Kasia stara się pocieszyć przyjaciółkę, a Artur (Jacek Rozenek) martwi się, by żona nie wróciła do nałogu. Czarek (Michał Kitliński) mówi Marlenie (Magdalena Grąziowska), że zrobił testy na bezpłodność i jego wyniki są w porządku. Oczekuje, że teraz jego żona podda się badaniom. Natalia (Maria Dejmek) i Klemens (Sebastian Perdek) dowiadują się, że ich biuro porad prawnych, które właśnie likwidują, ma gigantyczne długi. Do Zwoleńskiej w końcu dociera, że przez Oliwiera (Mikołaj Krawczyk) pogrzebała swoją prawniczą karierę. Sebastian (Kacper Krupski) przedstawia Magdzie (Honorata Witańska) swoją córkę, Angelę (Helena Englert).

 

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: