SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1506 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1506 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

30.09.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1505. Regina (Ewa Serwa), Ludwik (Marek Lewandowski), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia odc. 1505. Regina (Ewa Serwa), Ludwik (Marek Lewandowski), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1506 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1506 w TVP2 w poniedziałek, 03.10.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1506 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1506 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1506 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1506 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1506 - streszczenie, co się wydarzy?

Sadowski (Michał Rolnicki) nadal prowadzi śledztwo w sprawie Berga (Cezary Żak). Radzi Kasi (Katarzyna Glinka), by była ostrożna. Wkrótce do klubu prowadzonego przez Górkę zapisuje się młoda Eunika. Klientka koniecznie chce trenować z właścicielką ośrodka. Magda (Honorata Witańska) mimo wątpliwości zgadza się zostać żoną Sebastiana (Kacper Krupski), a nawet zaczyna snuć plany rodzicielskie. Tymczasem Kowalski dostaje tragiczną wiadomość z Kanady - w wypadku zginęła jego była żona. Nastoletnia córka, Angela (Helena Englert), z którą Sebastian do tej pory nie utrzymywał kontaktów, prawdopodobnie trafi pod jego opiekę. Kajtek (Jakub Dmochowski) i Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) planują wakacyjny wypad tylko we dwoje. Podstępem udaje im się zdobyć zgodę rodziców na wyjazd.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: