SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1504 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1504 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

28.09.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia, Berg (Cezary Żak), Stella (Edyta Herbuś), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia, Berg (Cezary Żak), Stella (Edyta Herbuś), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1504 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1504 w TVP2 w czwartek, 28.09.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1504 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1504 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1504 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1504 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1504 - streszczenie, co się wydarzy?

Paweł (Mateusz Rzeźniczak) wciąż myśli o Iwonie (Izabela Zwierzyńska). Namawia dziewczynę, by wyjechała z nim na krótkie wakacje. W szpitalu Pyrkę zaczepia Świderski. Wyznaje, że za nią tęskni. Pyrkowie starają się wspierać Marka (Marcin Perchuć) i wzbudzić w nim chęć do życia. Nie chcą, by po śmierci żony Złoty stał się odludkiem. Łukasz (Michał Rolnicki) umawia się z Bergiem (Cezary Żak) na spotkanie pod pretekstem przeprowadzenia wywiadu o działalności charytatywnej biznesmena. Gdy dziennikarz wspomina Stellę (Edyta Herbuś), rozmowa szybko się kończy, a Berg zaczyna grozić Sadowskiemu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: