SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1502 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1502 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

26.09.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1505. Regina (Ewa Serwa), Ludwik (Marek Lewandowski), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia odc. 1505. Regina (Ewa Serwa), Ludwik (Marek Lewandowski), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1502 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1502 w TVP2 we wtorek, 27.09.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1502 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1502 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1502 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1502 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1502 - streszczenie, co się wydarzy?

Ewa (Gabriela Ziembicka) oznajmia Marcie (Katarzyna Zielińska) i Arturowi (Łukasz Płoszajski), że całe wakacje spędzi z ojcem w Londynie. Walawska martwi się, że córka nie ma już do niej zaufania. Jej zdaniem Piotr (Piotr Jankowski) wykorzysta nastawienie Ewy, by wywalczyć w sądzie prawo do wyłącznej opieki nad dziewczynką. Łukasz (Michał Rolnicki) ukrywa Stellę (Edyta Herbuś) w rodzinnym domu. Nagrywa opowieść prostytutki, która ujawnia, że Berg (Cezary Żak) zajmuje się handlem żywym towarem. Chce, by dziewczyna powtórzyła wszystko na policji, ale ona nie wierzy, że dostanie należytą ochronę. Wkrótce bandyci, którzy tropią Stellę, namierzają jej kryjówkę. Agnieszka (Anna Dereszowska) oddaje Kasi (Katarzyna Glinka) klucze do mieszkania i przeprasza Górkę za swoje zachowanie. Hotel Janka (Przemysław Redkowski) i Joli (Małgorzata Potocka) traci klientów. Konstancja z pomocą Borysa (Jakub Wieczorek) stara się ratować ich biznes.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: