SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1501 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1501 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

23.09.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1490 Marta Walawska (Katarzyna Zielińska), Piotr Walawski (Piotr Jankowski)
Barwy szczęścia odc. 1490 Marta Walawska (Katarzyna Zielińska), Piotr Walawski (Piotr Jankowski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1501 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1501 w TVP2 w poniedziałek, 26.09.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1501 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1501 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1501 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1501 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1501 - streszczenie, co się wydarzy?

Ewa (Gabriela Ziembicka) bardzo przeżywa rozmowę z Piotrem (Piotr Jankowski). Mężczyzna powiedział córce, że Marta (Katarzyna Zielińska) nie jest jej biologiczną matką. Walawska stara się wytłumaczyć to dziewczynce. Ma jednak żal do byłego męża. Wkrótce dochodzi między nimi do konfrontacji. Łukasz (Michał Rolnicki) pokazuje Kasi (Katarzyna Glinka) przedwstępną umowę kupna mieszkania od Agnieszki (Anna Dereszowska). To oznacza koniec ich problemów lokalowych. Zakochani świętują, spędzając leniwe popołudnie w ogrodzie. Sielankę przerywa telefon od Stelli (Edyta Herbuś). Dziewczynę przyłapano na zbieraniu dowodów przeciwko Bergowi (Cezary Żak) i teraz grozi jej śmierć. Jola (Małgorzata Potocka) wyprowadza na spacer Bastera, podopiecznego psiego hotelu. Czworonóg zostaje zaatakowany przez innego psa i odnosi rany. Właścicielka zwierzęcia domaga od Kozłowskich odszkodowania - teraz pupil nie weźmie udział w żadnej wystawie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: