SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1499 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1499 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

21.09.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia po wakacjach 2016, Kasia (Katarzyna Glinka), Łukasz (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia po wakacjach 2016, Kasia (Katarzyna Glinka), Łukasz (Michał Rolnicki) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1499 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1499 w TVP2 w czwartek, 22.09.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1499 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1499 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1499 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1499 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1499 - streszczenie, co się wydarzy?

 

Natalia (Maria Dejmek) dostaje od Oliwiera (Mikołaj Krawczyk) wiadomość z prośbą o spotkanie. Chwilę później w jej mieszkaniu zjawia się policja z nakazem rewizji. Zwoleńskiej (Honorata Witańska) udaje się zgubić samochód śledczych i spotkać z Jakubczykiem. Mężczyzna odpiera zarzuty i prosi ukochaną o pomoc. Kasia (Katarzyna Glinka) odkrywa, że mężczyzna, z którym ostatnio spotkała, jest bardzo niebezpieczny. Ma żal do Łukasza (Michał Rolnicki), że ukrył przed nią zagrożenie i nie potrafi ochronić jej i syna. Górka wpada na pomysł organizacji w fitness klubie kursu samoobrony. W tym czasie Sadowski nadal negocjuje z Agnieszką (Anna Dereszowska) zakup jej mieszkania. Darek (Andrzej Niemyt) dostaje wyniki badań EKG, które przeprowadził lekarz zespołu. Okazuje się, że nie są dobre. Po dodatkowych testach kardiolog potwierdza nieprawidłowości w pracy serca Janickiego.

 

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: