SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1496 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1496 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

16.09.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1404. Marcel (Kamil Maćkowiak), Marta Walawska (Katarzyna Zielińska)
Barwy szczęścia odc. 1404. Marcel (Kamil Maćkowiak), Marta Walawska (Katarzyna Zielińska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1496 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1496 w TVP2 w poniedziałek, 19.09.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1496 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1496 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1496 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1496 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1496 po wakacjach 2016 - streszczenie, co się wydarzy?

Marta (Katarzyna Zielińska) jest wzruszona słysząc, że Pyrkowie chcą przekazać połowę odszkodowania na rzecz dzieci, które w tragicznych okolicznościach straciły swoich rodziców. Kasia (Katarzyna Glinka) wpada na pomysł, by założyć fundację imienia Marii (Izabela Kuna), ale Iwona (Izabela Zwierzyńska) ma co do tego wątpliwości. Jola udziela lekcji tańca Walerii (Ewa Ziętek) i Stefanowi (Krzysztof Kiersznowski), by na przyjęciu weselnym mogli zaimponować gościom na parkiecie. Niestety w odróżnieniu od prowadzącej kursanci nie przejmują się słabymi osiągnięciami. Marcel (Michał Kitliński) zagląda do kawiarni i znów prosi Marlenę (Magdalena Grąziowska) o pieniądze. Siostra obiecuje swoją pomoc, jeśli brat zgłosi się na leczenie do zamkniętego ośrodka. Po powrocie z Hiszpanii Darek (Andrzej Niemyt) przyznaje się Władkowi (Przemysław Stippa), że klub zaplanował jego transfer za granicę. Także w pracy Cieślak boryka się z problemami. Biomerowi nie przyznano grantu na badania z powodu błędów popełnionych we wniosku. Prezes szuka winnych.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: