SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1495 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1495 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

15.09.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1500. Waleria (Ewa Ziętek), Stefan (Krzysztof Kiersznowski)
Barwy szczęścia odc. 1500. Waleria (Ewa Ziętek), Stefan (Krzysztof Kiersznowski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1495 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1495 w TVP2 w piątek, 16.09.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1495 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1495 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1495 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1495 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1495 po wakacjach 2016 - streszczenie, co się wydarzy?

Waleria (Ewa Ziętek) i Stefan (Krzysztof Kiersznowski) szykują się do ślubu. Para nie może jednak dojść do porozumienia, gdzie powinni złożyć przysięgę małżeńską. Ona marzy on uroczystości w kościele, z kolei on w urzędzie.

Tymczasem Kasia (Katarzyna Glinka) i Łukasz (Michał Rolnicki) nie chcą zalegalizować swojego związku, dopóki nie będą mieli gdzie mieszkać. Okazuje się, że Agnieszka (Anna Dereszowska) sprzedaje dawne mieszkanie Górki.

Sandra (Paulina Komenda) i Michał nie zjawiają się na umówione spotkanie z Mają (Lena Parol). Sabina (Barbara Kurzaj) nie ma z kim zostawić dziecka, a musi wyjść z domu. Prosi Kajtka (Jakub Dmochowski) i Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska), by zajęli się dziewczynką. Opieka nad małą uświadamia nastolatkom, że jest zdecydowanie za wcześnie na to, by zostali rodzicami.

Pyrkowie nie mają pojęcia, na co przeznaczyć pieniądze z odszkodowania. Kwota wydaje im się astronomiczna. Agata (Natalia Zambrzycka) wpada na pomysł, by przekazać gotówkę dzieciom, które tak jak oni, straciły rodziców w wypadkach. W ten sposób śmierć Marii (IZabela Kuna) przysłuży się innym.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: