SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1493 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1493 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

13.09.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia odcinek 1479, Kajtek (Jakub Dmochowski), Szczepan (Arkadiusz Janiczek), Klaudia (Anna Grycewicz)
Barwy szczęścia odcinek 1479, Kajtek (Jakub Dmochowski), Szczepan (Arkadiusz Janiczek), Klaudia (Anna Grycewicz) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1493 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1493 w TVP2 w środę, 14.09.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1493 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1493 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1493 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1493 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1493 po wakacjach 2016 - streszczenie, co się wydarzy?

Sabina (Barbara Kurzaj) i Klaudia (Anna Grycewicz) oddychają z ulgą, kiedy okazuje się, że dzieci odnalazły się u babci Kajtka (Jakub Dmochowski). Władek (Przemysław Stippa) uspokaja wystraszoną Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska), żeby nie bała się rodziców, gdyż ostatnie wydarzenia wiele ich nauczyły. Marek (Marcin Perchuć) szykuje się do walki o większe odszkodowanie niż zaproponowała to prawniczka Rent a Car.

Agata (Natalia Zambrzycka) i pozostałe dzieci nie zgadzają się jednak na wycenianie śmierci ich mamy. Klemens (Sebastian Perdek) prosi Lilianę (Aleksandra Szwed), by zwolniła się z nocnego klubu i straszy kobietę konsekwencjami. Sugeruje, że Irek może na tej podstawie nawet odebrać jej córkę.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: