SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1492 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1492 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

12.09.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1492. Liliana (Aleksandra Szwed)
Barwy szczęścia odc. 1492. Liliana (Aleksandra Szwed) foto: ARTRAMA/AKPA

"Barwy szczęścia" odcinek 1492 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1492 w TVP2 we wtorek, 13.09.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1492 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1491 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1492 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1492 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1492 po wakacjach 2016 - streszczenie, co się wydarzy?

Policja pokazuje bliskim Kajtka (Jakub Dmochowski) i Oliwki (Wiktoria Gąsiewska)nagrania z monitoringu nad Wisłą. Szczepan (Arkadiusz Janiczek) oskarża chłopca o porwanie. Twierdzi też, że nastolatka została otumaniona narkotykami, gdyż nie uciekłaby z własnej woli. W szkole w awanturę między rodzicami nastolatków wtrąca się Anna (Dorota Kolak).

Liliana (Aleksandra Szwed) spędza noc poza domem, ale Klemensowi (Sebastian Perdek) mówi, że spała u koleżanki. Natalia (Maria Dejmek) sugeruje, że przyjaciel daje się żonie wykorzystywać, co odbija się na jego pracy. Wkrótce Górecki odkrywa, że jego Lili pracuje jako tancerka w klubie go-go.

Zapada wyrok w sprawie śmierci Marii (Izabela Kuna), ale wymierzona przez sąd kara dla odpowiedzialnego za wypadek pracownika wypożyczalni samochodów nie zadowala Marka (Marcin Perchuć). Po rozprawie adwokat firmy - Sylwia Paszkowska (Olga Bończyk) - składa Złotemu kondolencje. Marek zapowiada jednak dalszą walkę z Rent a Car.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: