SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1490 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1490 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

08.09.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1490 Marta Walawska (Katarzyna Zielińska), Piotr Walawski (Piotr Jankowski)
Barwy szczęścia odc. 1490 Marta Walawska (Katarzyna Zielińska), Piotr Walawski (Piotr Jankowski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1490 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1490 w TVP2 w piątek, 9.09.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1490 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1490 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1490 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1490 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1490 po wakacjach 2016 - streszczenie, co się wydarzy?

Marta (Katarzyna Zielińska)- po tym, jak Piotr (PIotr Jankowski) zapowiedział, że chce zabrać córkę do Anglii - czuje niepokój. Pomysł Walawskiego, by wspólnie spędzić wakacje z Ewą (Gabriela Ziembicka) zaskakuje również Igę (Ada Fijał). Dziennikarka zdradza Marcie, że mąż dostał właśnie pracę w Londynie i nie będzie miał dla córki czasu. Z kolei ona przez pewien czas zostanie z dziećmi w Polsce. Walawska próbuje porozmawiać o tym z byłym mężem, ale doprowadza jedynie do kłótni.

Klemens (Sebastian Perdek) opiekuje się Otylką, gdy Liliana (Aleksandra Szwed) jest w pracy w szkole tańca. Irek (Otar Saralidze) próbuje mu odebrać córkę, ale Górecki staje w obronie dziewczynki. Judyta na każdym kroku czuje niechęć sąsiadów w związku z tym, że Agnieszka (Anna Dereszowska) przejęła mieszkanie Kasi (Katarzyna Glinka). Oznajmia córce, że nie jest w stanie dłużej tu mieszkać i planuje wyprowadzkę.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: