SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1489 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1489 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

07.09.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1481. Uchodźcy z Syrii - Nabil (Daniel Salman), Fayad (Amin Bensalem), Basem (Alaa Gomaa)
Barwy szczęścia odc. 1481. Uchodźcy z Syrii - Nabil (Daniel Salman), Fayad (Amin Bensalem), Basem (Alaa Gomaa) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1489 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1489 w TVP2 w czwartek, 8.09.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1489 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1489 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1489 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1489 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1489 po wakacjach 2016 - streszczenie, co się wydarzy?

Fayad (Amin Bensalem) zostaje napadnięty na ulicy przez dwóch osiłków. Przerażony wbiega do klubu Kasi (Katarzyna Glinka) i błaga o ratunek. Poruszona losem Syryjczyków Walawska zaprasza Nabila do radia na rozmowę. Ma nadzieję, że wywiad zmieni negatywne nastawienie Polaków do cudzoziemców.

Sabina (Barbara Kurzaj) odkrywa, że zniknęły jej pieniądze. Podejrzewa, że Kajtek (Jakub Dmochowski) ukradł je, by kupić dopalacze. Prawda okazuje się inna. Nastolatek rzeczywiście zabrał matce gotówkę - tyle, że zamierza zdobyć nie narkotyki, a pytania z testu gimnazjalnego. Chce mieć pewność, że Oliwka (Wiktoria Gąsiewska)zda egzamin.

Okradziona przez Modesta (Andrzej Niemirski) Małgorzata (Aleksandra Biedrzyńska) zgłasza zawiadomienie na policji. Decyduje się także na występ w telewizji, by ostrzec innych przed oszustem. W rzeczach matki Natalia (Maria Dejmek)znajduje notes wróżbity, a w nim informację o terminie odbioru laptopa z serwisu. Gdy okazuje się, że to właśnie dziś Jerzy i Małgorzata natychmiast jadą we wskazane miejsce.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: