SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1488 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1488 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

06.09.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1488. Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska), Magda (Honorata Witańska), Natalia (Maria Dejmek)
Barwy szczęścia odc. 1488. Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska), Magda (Honorata Witańska), Natalia (Maria Dejmek) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1488 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1488 w TVP2 w środę, 7.09.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1488 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1487 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1488 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1488 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1488 po wakacjach 2016 - streszczenie, co się wydarzy?

Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) jest bliska załamania - Modest (Andrzej Niemirski) wykorzystał jej dobre serce, oszukał i porzucił. Magda (Honorata Witańska) i Natalia (Maria Dejmek) starają się podnieść matkę na duchu. Wkrótce jednak Zwoleńska uświadamia sobie, że problemy dopiero się zaczynają, gdyż wróżbita ma dostęp do jej bankowego konta.

Kajtek (Jakub Dmochowski) przygotowuje ściągi, które wykorzysta na testach gimnazjalnych. Przyłapuje go na tym Władek (Przemysław Stippa). Później nastolatek zwierza się Darkowi (Andrzej Niemyt) , że chciał pomóc Oliwce (Wiktoria Gąsiewska), by miała lepsze oceny i trafili do tego samego liceum. Janicki dostaje od menadżera Powiśla propozycję transferu do podrzędnego zagranicznego klubu. Piłkarz domyśla się, że szefostwo chce się go pozbyć. Na Judytę (Magdalena Kuta) spada kolejny cios. Matka Agnieszki (Anna Dereszowska) dowiaduje się od Kasi, w jaki sposób jej córka zdobyła swoje nowe mieszkanie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: