SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1487 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1487 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

05.09.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia. Marek (Marcin Perchuć)
Barwy szczęścia. Marek (Marcin Perchuć) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1487 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1487 w TVP2 we wtorek, 6.09.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1487 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1487 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1487 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1487 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1487 po wakacjach 2016 - streszczenie, co się wydarzy?

Judyta (magdalena Kuta) dowiaduje się, że Basia (Sławomira Łozińska) jest babcią małej Kai. Robi Agnieszce (Anna Dereszowska) wyrzuty. Małgorzata (Maria Dejmek) informuje Natalię (Agata Zambrzycka), że wybiera się z Modestem (Andrzej Niemirski) na egzotyczne wakacje. Kilka godzin później siostry Zwoleńskie opowiadają Jerzemu (Bronisław Wrocławski) o związku matki z oszustem matrymonialnym. Pod wpływem próśb dzieci Marczak w końcu odwiedza Małgorzatę w jej gabinecie, gdzie zastaje Zwoleńską zalaną łzami.

Marek (Marcin PErchuć) zapowiada Pyrkom, że będzie walczył w sądzie, aby osoby, które nieumyślnie doprowadziły do wypadku, a w efekcie do śmierci Marii (Izablea Kuna) zostały ukarane i wypłaciły rodzinie odszkodowanie. Złoty żyje tylko myślą o nadchodzącym procesie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: