SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1486 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1486 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

02.09.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1481. Uchodźcy z Syrii - Nabil (Daniel Salman), Fayad (Amin Bensalem), Basem (Alaa Gomaa)
Barwy szczęścia odc. 1481. Uchodźcy z Syrii - Nabil (Daniel Salman), Fayad (Amin Bensalem), Basem (Alaa Gomaa) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1486 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1486 w TVP2 w poniedziałek, 5.09.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1486 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1486 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1486 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1486 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1486 po wakacjach 2016 - streszczenie, co się wydarzy?

Łukasz (Michał Rolnicki) bierze coraz więcej zleceń. W końcu oznajmia Kasi (Katarzyna Glinka), że zamierza wziąć kredyt na mieszkanie. Górka liczy na powodzenie całodobowego klubu fitness. Niespodziewanie w pracy odwiedza ją Agnieszka (Anna Dereszowska). Walczak prosi byłą przyjaciółkę o rozmowę.

Mimo zakazu rodziców Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) i Kajtek (Jakub Dmochowski) nie zrywają znajomości. Pawłowicz przyłapuje ich jak na lekcji całują się w toalecie. Dyrektorka szkoły wzywa na rozmowę Sabinę (Barbara Kurzaj) i Władka (Przemysław Stippa). Tymczasem Tomalowa zaczyna podejrzewać, że przez problemy w związku z Oliwką jej syn znowu sięgnął po dopalacze.

Paweł (Mateusz Rzeźniczak) i Agata (Natalia Zambrzycka) organizują kolejny seans w Feel Good. W trakcie pokazu filmu o wojnie w Syrii uczestniczą uchodźcy z domu Basi (Sławomira Łozińska). Większość mieszkańców Zacisznej przyjaźnie odnosi się do cudzoziemców, są jednak i tacy którym ich obecność jest solą w oku.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: