SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1485 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1485 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

01.09.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia. Kasia (Katarzyna Glinka)
Barwy szczęścia. Kasia (Katarzyna Glinka) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1485 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1485 w TVP2 w piątek, 2.09.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1485 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1485 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1485 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1485 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1485 po wakacjach 2016 - streszczenie, co się wydarzy?

Sabina (Barbara Kurzaj) i Władek (Przemysław Stippa) zgodnie z życzeniem Zbrowskich nakazują synowi, by więcej nie spotykał się z Oliwką (Wiktoria Gąsiewska). W szkole dziewczyna unika Kajtka (Jakub Dmochowski). Tłumaczy chłopakowi, że po skończeniu gimnazjum i tak każde pójdzie swoją drogą. Po lekcjach załamanego Cieślaka zaczepia diler, który handluje dopalaczami.

Radek (Filip Kosior) podsuwa Kasi (Katarzyna Glinka) pomysł na całodobowy fitness klub wzorowany na londyńskiej siłowni. Agnieszka (Anna Dereszowska) spotyka na klatce schodowej Chowańskiego (Jacek Rozenek), który pomaga jej wnieść rzeczy do nowego mieszkania. Całą scenę widzi Marta (Katarzyna Zielińska), która nie kryje swojego oburzenia.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: