SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1484 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1484 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

31.08.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia. Bożena (Marieta Żukowska), Bruno (Lesław Żurek), Borys (Jakub Wieczorek)
Barwy szczęścia. Bożena (Marieta Żukowska), Bruno (Lesław Żurek), Borys (Jakub Wieczorek) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1484 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1484 w TVP2 w czwartek, 1.09.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1484 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1484 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1484 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1484 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1484 po wakacjach 2016 - streszczenie, co się wydarzy?

Po telefonie od Kajtka (Jakub Dmochowski) Sabina (Barbara Kurzaj) i Władek (Przemysław Stippa) przyjeżdżają do domu. Dowiadują się od policjantów, że ich syn został oskarżony przez Zbrowskiego (Arkadiusz Janiczek) o próbę gwałtu na jego córce. Od zeznań Oliwki zależy, co grozi Kajtkowi (Kamil Maćkowiak). Niestety dziewczyna znajduje się pod silnym wpływem ojca.

Marcel dobija się do drzwi Marty (Katarzyna Zielińska). Artur (Jacek Rozenek), nie czekając na rozwój wypadków, od razu dzwoni na policję. Walawska wyznaje mężowi, że Lasota ją molestował. Borys (Jakub Wieczorek) chce zaprosić Bożenę (Marieta Żukowska) na randkę, ale dziewczyna zdążyła umówić się ze Stańskim (Lesław Żurek) na lunch w eleganckiej restauracji. Grzelak orientuje się, że ma w biznesmenie poważnego rywala.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: