SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1482 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1482 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

29.08.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1460. Adrian Świderski (Sambor Czarnota), Iwona (Izabela Zwierzyńska)
Barwy szczęścia odc. 1460. Adrian Świderski (Sambor Czarnota), Iwona (Izabela Zwierzyńska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1482 po wakacjach 2016 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1482 w TVP2 we wtorek, 30.08.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1482 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1482 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1482 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1482 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1482 po wakacjach 2016 - streszczenie, co się wydarzy?

Iwona (Izabla Zwierzyńśka) wyznaje bliskim, że rozważa zerwanie zaręczyn z Adrianem (Sambor Czarnota). Hubert (Marek Molak) radzi siostrze, by rozstała się z lekarzem i zgłosiła sprawę nielegalnej aborcji na policję. W szpitalu Świderski zapewnia jednak narzeczoną o swojej niewinności.

Amelia (Stanisława Celińska) zamartwia się, że jej syn od ślubu się do niej nie odezwał. Odwiedza Bruna (Lesław Żurek) w firmie. Stański tłumaczy, że chce poznać zdanie swojej siostry, Rozalii, w sprawie odnowienia kontaktów z matką.

Borys (Jakub Wieczorek) zabiera Bożenę (Ewa Konstancja Bułhak) na randkę. Tym razem ich spotkanie można zaliczyć do udanych. Na Zacisznej dochodzi do incydentu z udziałem uchodźców. Nabil goni zakrwawionego Fayada. Mężczyźni prawie wpadają na małego Ksawerego. Oburzony Stefan (Krzysztof Kiersznowski) zgłasza swoje pretensje Basi (Sławomira Łozińska). U Górków zjawia się Radek. Chłopak pragnie odzyskać pieniądze, które pożyczył - za pośrednictwem Julity - na ratowanie Bartka (Bartosz Gelner). Okazuje się, że pracownica Kasi (Katarzyna Glinka) nie przekazała jej ani grosza.

 

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: