SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1479 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1479 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

24.08.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1404. Marcel (Kamil Maćkowiak), Marta Walawska (Katarzyna Zielińska)
Barwy szczęścia odc. 1404. Marcel (Kamil Maćkowiak), Marta Walawska (Katarzyna Zielińska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1479 po wakacjach 2016 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1479 w TVP2 w czwartek, 25.08.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1479 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1479 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1479 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1479 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1479 po wakacjach 2016 - streszczenie, co się wydarzy?

Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) nie zjawia się w szkole. Po lekcjach Kajtek idzie do jej domu. Okazuje się, że rodzice dziewczyny już wiedzą o ciąży córki. Wywiązuje się awantura.

Marlena (Magdalena Grąziowska) spotyka Marcela (Kamil Maćkowiak). Mężczyzna jest głodny i zaniedbany. Siostra kolejny raz wyciąga do niego pomocną dłoń, ale Lasota chce tylko pieniędzy. Gdy ich nie dostaje próbuje okraść na ulicy małą Zuzię. Później celem jego ataku są Marta (Katarzyna Zielińska) i Ernest (Krystian Kukułka).

Adrian (Sambor Czarnota) namawia Iwonę (Izabela Zwierzyńska), by w końcu wskazała termin ślubu. W szpitalu Pyrkę zaczepia Lara. Prosi niedoszłą rywalkę, by pomogła jej wrócić do pracy. Świderski staje jednak w obronie narzeczonej. Wieczorem Lara zostawia u pielęgniarki list adresowany do Iwony.

 

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: