SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1477 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1477 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

22.08.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1477. Sabina (Barbara Kurzaj), Andrzej Tomala (Bartłomiej Nowosielski)
Barwy szczęścia odc. 1477. Sabina (Barbara Kurzaj), Andrzej Tomala (Bartłomiej Nowosielski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1477 po wakacjach 2016 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1477 w TVP2 we wtorek, 23.08.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1477 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1476 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1477 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1477 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1477 po wakacjach 2016 - streszczenie, co się wydarzy?

Kujawski namawia Łukasza (Michał Rolnicki), by nagłośnił sprawę gwałciciela, który niedawno wyszedł z więzienia. W Otwocku, pod domem kryminalisty, Sadowski trafia w sam środek zamieszek, które lada moment mogą przekształcić się w lincz. Dziennikarzowi udaje się spotkać z Maniewskim, ale słyszy tylko pogróżki pod adresem swoim i swojej rodziny.

Sabina (Barbara Kurzaj) i Andrzej (Bartłomiej Nowosielski) poznają wyrok w sprawie Mai (Lena Parol). Sandra (Paulina Komenda) jako biologiczna matka trzymuje ograniczoną władzę rodzicielską, a w przyszłości, gdy uda jej się nawiązać z córką więź, być może przejmą nad nią opiekę. Basia (Sławomira Łozińska) przyjmuje pod swój dach syryjską rodzinę, którą polecił jej ksiądz Damian.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: