SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1476 po wakacjach 2016 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1476 po wakacjach 2016 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

09.06.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia. Klara (Olga Jankowska), Hubert (Marek Molak)
Barwy szczęścia. Klara (Olga Jankowska), Hubert (Marek Molak) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1476 po wakacjach 2016 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1476 w TVP2 w poniedziałek, 22.08.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1476 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1476 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1476 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1476 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1476 po wakacjach 2016 - streszczenie, co się wydarzy?

Łukasz (Michał Rolnicki) jest zdecydowany na przenosimy do rodziców i próbuje przekonać do tego Kasię (Katarzyna Glinka). Górka nie chce wyprowadzać się z Warszawy, ale też nie wyobraża sobie, że będzie codziennie widywać na osiedlu Agnieszkę (Anna Dereszowska), która wkrótce zostanie ich sąsiadką. W Otwocku Sadowski spotyka starego znajomego. Kujawski prosi dziennikarza o pomoc w sprawie groźnego sąsiada.

Hubert (Marek Molak) i Klara (Olga Jankowska) dzielą się w końcu z rodziną swoim szczęściem. Bliscy są zachwyceni, że młodzi wreszcie zostaną rodzicami. W dniu ślubu Amelia (Stanisława Celińska) szczególnie odczuwa brak obecności w swoim życiu dzieci. Tymczasem Bruno (Lesław Żurek) przez przypadek dowiaduje się o zaślubinach matki – i pojawia się na uroczystości w USC…

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: