SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1474 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1474 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

07.06.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1473. Bartek (Bartosz Gelner), Steryd (Kamil Miondlikowski)
Barwy szczęścia odc. 1473. Bartek (Bartosz Gelner), Steryd (Kamil Miondlikowski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1474 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1474 w TVP2 w środę, 8.06.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1474 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1474 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1474 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1474 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1474 - streszczenie, co się wydarzy?

Borys (Jakub Wieczorek) kilka razy prosi Bożenę (Ewa Konstancja Bułhak) o spotkanie. W końcu kobieta zgadza się spędzić z nim popołudnie. Niestety, samochód adoratora odmawia posłuszeństwa i randka okazuje się kompletną klapą.

Waleria (Ewa Ziętek) odkrywa, że Bartek (Bartosz Gelner) zniknął wraz ze swoimi rzeczami. Nie przekazał też Kasi (Katarzyna Glinka) pieniędzy, które wziął od Tolka (Marek Siudym). Górkowie podejrzewają, że uciekł, by uniknąć odpowiedzialności. Dzięki znajomemu Oliwiera (Mikołaj Krawczyk) Natalia (Maria Dejmek) dowiaduje się, że Modest jest znanym policji uwodzicielem, który ma bogatą kryminalną przeszłość. Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) nie przyjmuje jednak do wiadomości, że padła ofiarą oszusta. Siostry Zwoleńskie postanawiają same porozmawiać z wróżbitą.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: