SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1473 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1473 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

06.06.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1470. Oliwier Jakubczyk (Mikołaj Krawczyk), Natalia (Maria Dejmek), Liliana (Aleksandra Szwed)
Barwy szczęścia odc. 1470. Oliwier Jakubczyk (Mikołaj Krawczyk), Natalia (Maria Dejmek), Liliana (Aleksandra Szwed) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1473 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1473 w TVP2 we wtorek, 7.06.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1473 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1473 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1473 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1473 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1473 - streszczenie, co się wydarzy?

Bartek (Bartosz Gelner) martwi się losem Kasi (Katarzyna Glinka), która przez niego straciła mieszkanie. Chce znaleźć pracę, by częściowo spłacić dług. Od Tolka (Marek Siudym) chłopak dostaje kilka tysięcy złotych. Niestety, to kropla w morzu potrzeb. Wkrótce z Koszykiem kontaktuje się diler Steryd, który oferuje mu szybki zarobek na handlu narkotykami.

Klemens (Sebastian Perdek) opiekuje się Lilianą (Aleksandra Szwed) i Otylką, które przyjął pod swój dach. Nie podoba się to Natalii (Maria Dejmek), która uważa, że była ukochana nie ma wobec mężczyzny szczerych intencji. Sądzi, że przyjaciel znów będzie przez nią cierpiał. Kończą się kłopoty Basi (Sławomira Łozińska) z Madejskim. Jola ma przywrócić dom do stanu sprzed wynajęcia feralnemu lokatorowi, ale Janek zamiast pomagać żonie, chce wcześniej wypróbować wyposażenie domu uciech.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: