SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1472 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1472 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

03.06.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1470. Kasia (Katarzyna Glinka), Agnieszka (Anna Dereszowska)
Barwy szczęścia odc. 1470. Kasia (Katarzyna Glinka), Agnieszka (Anna Dereszowska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1472 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1472 w TVP2 w poniedziałek, 4.06.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1472 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1472 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1472 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1472 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1472 - streszczenie, co się wydarzy?

Kasia (Katarzyna Glinka) i Łukasz (Michał Rolnicki), po tym jak Agnieszka (Anna Dereszowska) wymieniła zamki w mieszkaniu Górki, mieszkają u Stefana (Krzysztof Kiersznowski). Waleria (Ewa Ziętek) nie zdradza synowi, jak poważne kłopoty spadły przez niego na Kasię. Sadowski nie zamierza jednak oszczędzać młodego Koszyka. Ku oburzeniu matki chłopaka mówi Bartkowi (Bartosz Gelner) wprost, że przez niego mają olbrzymie długi.

Kajtek (Jakub Dmochowski) bierze od ojca pieniądze, by kupić biżuterię dla Oliwki. Władek (Przemysław Stippa) domyśla się, że syn traktuje znajomość z dziewczyną bardzo poważnie. Bożena jest pod wrażeniem manier Stańskiego, który oddaje do pralni swoje garnitury. Inka zauważa, że Bruno podoba się szefowej. Tomasz wybiera na świadka zakochanego w Wiśniewskiej Borysa (Jakub Wieczorek).

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: