SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1470 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1470 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

01.06.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1470. Oliwier Jakubczyk (Mikołaj Krawczyk), Natalia (Maria Dejmek), Liliana (Aleksandra Szwed)
Barwy szczęścia odc. 1470. Oliwier Jakubczyk (Mikołaj Krawczyk), Natalia (Maria Dejmek), Liliana (Aleksandra Szwed) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1470 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1470 w TVP2 w czwartek, 2.06.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1470 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1470 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1470 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1470 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1470 - streszczenie, co się wydarzy?

Tolek (Marek Siudym) wpada na pomysł, jak zdobyć pieniądze na spłatę długu Kasi. Namawia Borysa (Jakub Wieczorek) na wspólną grę w pokera. Wspólnicy oszukują podczas rozdania i bez trudu wygrywają kilkadziesiąt tysięcy złotych. Niedługo jednak cieszą się z sukcesu. Przy wsparciu rodziny i przyjaciół Kasi (Katarzyna Glinka) udaje się zebrać 60 tysięcy złotych. Jednak ta kwota nie zadowala Agnieszki (Anna Dereszowska). Walczak potrzebuje od razu całej sumy, by nie przepadł jej udział w programie telewizyjnym.

Klemens (Sebastian Perdek) zdradza Natalii (Maria Dejmek), że pijany Irek (Otar Saralidze) pobił Lilianę (Aleksandra Szwed). Zwoleńska spotyka się z byłym chłopakiem, a ten prosi ją, by pomogła mu odzyskać ukochaną. Przy okazji prawniczka odkrywa, że jej matka prowadzi gabinet bioenergoterapii.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: