SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1463 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1463 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

23.05.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1463. Kasia (Katarzyna Glinka), Agnieszka (Anna Dereszowska)
Barwy szczęścia odc. 1463. Kasia (Katarzyna Glinka), Agnieszka (Anna Dereszowska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1463 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1463 w TVP2 we wtorek, 24.05.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1463 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1463 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1463 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1463 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1463 - streszczenie, co się wydarzy?

Bartek (Bartosz Gelner) nadal jest w kiepskiej formie, mimo to stęskniony jedzie do Kornelii (Katarzyna Herman). Jest w szoku, gdy ukochana oznajmia, że między nimi skończone. Po wyjściu od Wagner załamany Koszyk sięga po narkotyki.

Agata (Natalia Zambrzycka) i Staś (Olaf Kaprzyk) mają wyrzuty sumienia, że obwiniali Złotego (Marcin Perchuć) o śmierć mamy. Krystyna (Hanna Bieluszko) zapowiada, że nie spocznie, póki nie wywalczy od wypożyczalni samochodów odszkodowania dla Pyrków.

Agnieszka (Anna Dereszowska) traci pracę w Londynie. Żąda od Kasi (Katarzyna Glinka) zwrotu pieniędzy, które jej pożyczyła. W tym samym czasie załamana Górka dostaje rachunek od prawnika, który pomagał jej w Tajlandii. Na dodatek okazuje się, że klub fitness od pewnego czasu przynosi same straty.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: