SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1461 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1461 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

19.05.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia. Kasia (Katarzyna Glinka)
Barwy szczęścia. Kasia (Katarzyna Glinka) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1461 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1461 w TVP2 w piątek, 20.05.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1461 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1461 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1461 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1461 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1461 - streszczenie, co się wydarzy?

Iwona (Izabela Zwierzyńska) z trudem dochodzi do siebie po ataku stalkera. Przeprasza Pawła za podejrzenia i dziękuje mu za uratowanie jej z opresji. Piasecki przyznaje, że był pod jej blokiem, by zdemaskować prześladowcę, i wyznaje jej miłość. Basia (Sławomira Łozińśka) domaga się od Joli, by natychmiast pozbyła się Madejskiego z jej domu. Ona i Zenek (Jan Pęczek)  są oburzeni na Borysa za to, że ukrywał przed nimi prawdę o działalności najemcy. Nie wiedzą, że na Zacisznej szykuje się kolejne Swingers Party.

Marta (Katarzyna Zielińska) zgodnie z obietnicą wspiera Zofię w walce o odzyskanie córki. Kontaktuje ją z Magdą, która pomoże objąć Paulinkę opieką fundacji zajmującej się rodzinami w trudnej sytuacji życiowej. Stefan i Waleria nie mogą dodzwonić się do Kasi. Gdy w końcu się im to udaje z przerażeniem stwierdzają, że telefon odebrał nieznajomy mężczyzna. Sadowski w złości rzuca, że jeżeli coś stanie się Kasi, Bartek będzie za to odpowiedzialny.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: