SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1458 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1458 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

16.05.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1444. Marianna (Ewa Florczak), Sabina (Barbara Kurzaj), Andrzej Tomala (Bartłomiej Nowosielski), Maja (Lena Parol)
Barwy szczęścia odc. 1444. Marianna (Ewa Florczak), Sabina (Barbara Kurzaj), Andrzej Tomala (Bartłomiej Nowosielski), Maja (Lena Parol) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1458 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1458 w TVP2 we wtorek, 17.05.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1458 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1458 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1458 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1458 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1458 - streszczenie, co się wydarzy?

Po całonocnej grze w karty Borys (Jakub Wieczorek) jest winien Tolkowi sporą sumę. Pożycza pieniądze od Zenka (Jan Pęczek) i wraca do szulerni, by dać rywalowi nauczkę i odzyskać straconą gotówkę.

Tokarska, prawniczka Tomalów, tłumaczy Sabinie (Barbara Kurzaj) i Andrzejowi (Bartłomiej Nowosielski), że pojawienie się ojca Mai (Lena Parol) zwiększa szanse Sandry (Paulina Komenda) na przejęcie praw do córeczki. Zachęca ich jednak do walki. Fryzjerka ma wyrzuty sumienia, że wraz z mężem staje pomiędzy Mają a jej biologicznymi rodzicami.

Inka i Danka same zgłaszają się na policję i zeznają w sprawie kradzieży pieniędzy Stańskiego. Eryka przeprasza Bożenę (Marieta Żukowska) i przywraca ją do pracy w pralni.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: