SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1457 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1457 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

13.05.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1444. Marianna (Ewa Florczak), Sabina (Barbara Kurzaj), Andrzej Tomala (Bartłomiej Nowosielski), Maja (Lena Parol)
Barwy szczęścia odc. 1444. Marianna (Ewa Florczak), Sabina (Barbara Kurzaj), Andrzej Tomala (Bartłomiej Nowosielski), Maja (Lena Parol) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1457 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1457 w TVP2 w poniedziałek, 16.05.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1457 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1457 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1457 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1457 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1457 - streszczenie, co się wydarzy?

Eryka nie wierzy w zapewnienia Bożeny (Marieta Żukowska) o niewinności i zwalnia ją z pracy za kradzież. Na domiar złego policja nie jest w stanie odczytać nagrań z monitoringu pralni. Wiśniewska jest pewna, że gotówkę podrzuciły Danka i Inka, z którymi ostatnio nie układa się jej najlepiej. Między koleżankami dochodzi do konfrontacji.

Trwa rozprawa o ustalenie opieki nad Mają (Lena Parol). U boku Sandry (Paulina Komenda) zjawia się mężczyzna, który podaje się za ojca dziewczynki. Matka dziecka zeznaje, że pokonała nałóg i razem z Michałem chce stworzyć dla Mai normalny dom. Madejski jest zachwycony nowym wystrojem mieszkania Basi. Daje Joli podwyżkę i zleca jej kolejne zadanie. Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: