SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1455 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1455 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

11.05.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1402. Władek Cieślak (Przemysław Stippa), Darek Janicki (Andrzej Niemyt), Kajtek (Jakub Dmochowski)
Barwy szczęścia odc. 1402. Władek Cieślak (Przemysław Stippa), Darek Janicki (Andrzej Niemyt), Kajtek (Jakub Dmochowski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1455 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1455 w TVP2 w czwartek, 12.05.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1455 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1455 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1455 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1455 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1455 - streszczenie, co się wydarzy?

Ewa (Gabrysia Ziembicka) prosi Martę (Katarzyna Zielińska) o dodatkową kanapkę do szkoły dla koleżanki, która często nie ma swojego śniadania i jest głodna. Po lekcjach dziewczynki spotykają się na wspólną zabawę, a córka Walawskiej daje Paulince jedną ze swoich sukienek. Wieczorem Zofia, matka dziewczynki, przychodzi do Marty i Artura (Jacek Rozenek) z pretensjami. Okazuje się, że nie życzy sobie żadnych prezentów.

Po rozmowie z Hubertem (Marek Molak) Ernest (Krysian Kukułka) wpada na pomysł, by założyć własną rozgłośnię radiową. Nina (Aleksandra Popławska) z Witkiem (Witold Sosulski)  przychodzą w odwiedziny do Marka (Marcin Perchuć). Złoty nadal jest w złym stanie psychicznym i nie chce się z nimi widzieć.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: