SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1454 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1454 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

10.05.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1454. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Adrian Świderski (Sambor Czarnota)
Barwy szczęścia odc. 1454. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Adrian Świderski (Sambor Czarnota) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1454 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1454 w TVP2 w środę, 11.05.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1454 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1454 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1454 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1454 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1454 - streszczenie, co się wydarzy?

Z rodzeństwa Pyrków Staś (Olaf Kaprzyk) najbardziej przeżywa stratę mamy (Izabela Kuna). Hubert (Marek Molak) odkrywa w jego dzienniczku internetowym jedynki z matematyki i nieusprawiedliwione nieobecności na lekcjach z tego przedmiotu.

Kasia (Katarzyna Glinka) mówi Łukaszowi (Michał Rolnicki), że sprawa Bartka (Bartosz Gelner) jest w toku, ale jej zdaniem wszystko dobrze się skończy. Jednak w rozmowie z Martą (Katarzyna Zielińska) wyznaje, że wydaje coraz więcej pieniędzy bez pewności, czy nie robi tego na darmo.

Inspektor prosi Ninę (Aleksandra Popławska) o pomoc w aresztowaniu Brożka. Tymczasem Jacek (Mariusz Ostrowski) zjawia się u żony z kwiatami. Proponuje jej, by zaczęli wszystko od nowa.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: