SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1453 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1453 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

09.05.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Adrian Świderski (Sambor Czarnota)
Barwy szczęścia. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Adrian Świderski (Sambor Czarnota) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1453 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1453 w TVP2 we wtorek, 10.05.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1453 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1453 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1453 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1453 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1453 - streszczenie, co się wydarzy?

Paweł (Mateusz Rzeźniczak) przysięga Agacie (Natalia Zambrzycka), że to nie on prześladuje jej siostrę. Zrzuca winę na Świderskiego (Sambor Czarnota). Tymczasem Iwona (Izabela Zwierzyńska) wdzięczna za okazane wsparcie zamierza dać Adrianowi jeszcze jedną szansę. Wbrew radom bliskich przeprowadza się do niego. Wkrótce Świderski oświadcza się jej.

Agnieszka (Anna Dereszowska) dostaje propozycję poprowadzenia programu, w którym będzie pomagać osobom poszukującym własnego stylu ubierania. Komplikuje to jej plany powrotu do Londynu.

Kasia (Katarzyna Glinka) wciąż jest w Bangkoku. W trakcie rozmowy przez komunikator okłamuje Stefana (Krzysztof Kiersznowski), że pieniądze na wykupienie Bartka (Bartosz Gelner) z aresztu dała jej Kornelia (Katarzyna Herman). Tolek (Marek Siudym) nadal pojawia się na Zacisznej i zbiera informacje o Bartku, Walerii (Ewa Ziętek) i Stefanie. W trakcie wizyty Koszyka w domu Grzelaków ginie zegarek Zenka.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: