SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1451 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1451 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

05.05.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia. Bartek (Bartosz Gelner), Kornelia (Katarzyna Herman), Waleria (Ewa Ziętek)
Barwy szczęścia. Bartek (Bartosz Gelner), Kornelia (Katarzyna Herman), Waleria (Ewa Ziętek) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1451 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1451 w TVP2 w piątek 6.05.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1451 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1451 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1451 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1451 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1451 - streszczenie, co się wydarzy?

Amelia (Stanisława Celińska) przeżywa odnalezienie syna. Opowiada Tomaszowi smutną historię swojej rodziny. Wyznaje, dlaczego syn i córka nie chcą jej znać. Wiśniewski prosi Stańskiego, by dał matce szansę.

Po pokazie wszystko wskazuje na to, że kolekcja Versy odniesie sukces. Kornelia jest jednak w złym nastroju z powodu Bartka (Bartosz Gelner). Wagner (Katarzyna Herman) oświadcza Agnieszce (Anna Dereszowska), że jej związek z Koszykiem to już przeszłość.

Kasia (Katarzyna Glinka) nie mówi bliskim całej prawdy, jak potoczyły się sprawy w Tajlandii. Górka musi tam wrócić z większą gotówką. Kornelia odmawia jej pomocy. Z kolei Agnieszka zgadza się pożyczyć Kasi pieniądze. Darek (Andrzej Niemyt) wreszcie wchodzi na boisko i z jego pomocą drużyna wygrywa mecz.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: