SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1449 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1449 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

03.05.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia. Amelia (Stanisława Celińska), Bożena (Marieta Żukowska), Bruno Stański (Lesław Żurek)
Barwy szczęścia. Amelia (Stanisława Celińska), Bożena (Marieta Żukowska), Bruno Stański (Lesław Żurek) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1449 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1449 w TVP2 w środę 4.05.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1449 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1449 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1449 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1449 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1449 - streszczenie, co się wydarzy?

Paweł (Mateusz Rzeźniczak) zapewnia Iwonę (Izabela Zwierzyńska), że nie jest jej prześladowcą. Pyrka mu jednak nie wierzy i zgłasza sprawę nękania na policji. Po złożeniu zeznań Adrian (Sambor Czarnota) zabiera Iwonę do siebie. Całującą się parę z ukrycia obserwuje zakapturzona postać.

Hubert (Marek Molak) mówi Amelii, że prezes Ausdel tęskni za jej kanapkami. Starsza pani odwiedza biuro Stańskiego. Jest zszokowana, gdy po raz pierwszy widzi jego twarz.

Bożena (Marieta Żukowska) próbuje zdyscyplinować personel pralni. Tymczasem Danka i Inka knują plan, by ich koleżanka straciła posadę. Darek (Andrzej Niemyt) zamierza wyjechać za granicę. Władek (Przemysław Stippa) nie chce związku na odległość.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: