SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1447 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1447 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

29.04.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia. Iwona (Izabela Zwierzyńska), pacjent Paweł Piasecki (Mateusz Rzeźniczak)
Barwy szczęścia. Iwona (Izabela Zwierzyńska), pacjent Paweł Piasecki (Mateusz Rzeźniczak) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1447 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1447 w TVP2 w poniedziałek 2.05.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1447 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1447 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1447 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1447 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1447 - streszczenie, co się wydarzy?

Nadchodzi dzień wylotu Kasi (Katarzyna Glinka) do Tajlandii. Waleria (Ewa Ziętek) ze łzami w oczach dziękuje Górce za pomoc. Łukasz (Michał Rolnicki) nadal jednak uważa, że ukochana nie powinna ryzykować dla Bartka (Bartosz Gelner). Sadowskiego odwiedza Agnieszka (Anna Dereszowska) i zaprasza go z kamerą na pokaz swojej kolekcji. Walczak nie pozostawia żadnych złudzeń przypadkowo spotkanej Basi (Sławomira Łozińska). Oświadcza, że Adam (Bartosz Porczyk) nie ma żadnych praw do jej córki, a Grzelakowa nigdy nie pozna swojej wnuczki.

Iwona (Izabela Zwierzyńska) jest rozdrażniona głuchymi telefonami, a kiedy znajduje przyklejoną na furtce wiadomość zaczyna się bać. W pracy oskarża Świderskiego (Sambor Czarnota), że ją prześladuje. Niedługo potem spotyka na oddziale Pawła i odkrywa w jego telefonie swoje zdjęcie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: